Sıtkı Koçman Vakfı 2020 - 2021 Burs Sonuçları (Yeni Kazananlar ve Devam Edenler )SITKI KOÇMAN VAKFI BURS SONUÇLARI

(YENİ KAZANANLAR)

(2020 - 2021)

ÖNEMLİ!!  LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ….

           

           

            Sıtkı Koçman Vakfı’ndan 2020-2021 eğitim öğretim dönemi yeni burs kazanan öğrencilerimiz ile ilgili olarak;

1- Vakfımızdan yeni burs kazanan; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin;  Muğla Merkez ve diğer ilçelerinde okuyan öğrencilerimizin Vakıflar Bankasından hesapları Vakfımız tarafından açtırılacak olup, Kartlarını Muğla’ya geldikleri dönemlerde Vakıfbank Muğla Şubesinden (Muğla Merkez ve Ula İlçesinde okuyan öğrencilerimiz)  kartlarını alabilirler, diğer Muğla İlçelerinde okuyan bursiyer öğrencilerimizde bulundukları ilçedeki Vakıflar Bankası şubesinden talep ederek (Merkez şubeden ilçeye gönderilecek) bankamatik kartlarını alabilirler. 

2.  Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi  dışında okuyan yeni burs kazanan öğrencilerimiz ise en yakın Vakıfbank Şubelerinden hesap açtırıp, hesap numaralarını (İBAN numarasını) 0 – 252 - 223 85 86 numaralı telefona  yada skv@mu.edu.tr mail olarak 25.12.2020 tarihine kadar bildirmek zorundadırlar. Bu tarihe kadar bildirmeyenlerin bursları iptal edilecektir.

3. SKV bursundan başka herhangi bir kurum veya kuruluştan karşılıksız (Başbakanlık, TEV, Belediyeler, Milli Eğitim, Ticaret Odaları vs.) burs kazananlar durumlarını yazılı olarak bildirmek veya bir bursu tercih etmek zorundadırlar. Aksi takdirde ödenen SKV bursu % 50 fazlasıyla geri alınır.

Sıtkı Koçman Vakfı 2020-2021  Burs Sonuçları (Yeni Kazananlar) için tıklayınız.

Sıtkı Koçman Vakfı 2020-2021  Burs Devam Edecek Öğrenciler için tıklayınız.